Kilo aldıran diyet

 Kilo aldıran diyet

Kilo Alma Yöntemleri ve Kilo Almanın Yolları için öneriler. Sürekli olarak zayıflamak isteyenlerin gündeme gelmesine rağmen kilo almaya ihtiyaç duyanların sayısı da azımsanmayacak durum olmaktadır. Kilo almak kilo vermekten de daha zor olmaktadır. ”Çok zayıfım kilo almak istiyorum ” ya da” kilo almak istiyorum ama bir türlü başaramıyorum ” diye yakınan birçok kişi bulunmaktadır.

Bunun sebeplerinden biri de zayıflık sorunu yaşayan kişilerin zayıflıklarının nedenlerini araştırmadan çoğu zaman sabırsızca giriştikleri kilo alma çabalarıdır. Bu yüzden kilo alma isteği olan kişilerin öncelikli olarak bu sorunun yanıtını araştırmaları gerekir ve bu sorunlarını kendi başlarına değil doktor yardımı alarak çözmeyi düşünmeleri daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Kısaca özetlemek gerekirse önce sorunun kaynağı bulunmalı varsa eğer sonrada kilo almayı engelleyen bu sorunun giderilmesi amaçlanmalıdır.

Continue reading

Kilo almak için yapılması gerekenler

Kilo almak için 150x144 Kilo almak için yapılması gerekenler

Çoğunluğu “fazla kilolarım var, bir an önce zayıflamam lazım” desede, bunun tam tersini isteyen arkadaşlarımızda olduğunu söyleyebiliriz. u arkadaşlarımıza özel olarak bu yazımızı sunacağız.

Mesela “çok zayıfım, biraz kilo almam lazım ama nasıl kilo alacağım, herşeyi denedim olmuyor kilo alamıyorum” diyenler… İşte onlar için geliyor, kilo almanın yolları:) Buyrun Melek’ler.

Kilo almak için

Hergün magazin dergilerinde ya da programlarında gördüğünüz ince yapılı kişiler ya da mankenler göz zevkinizi okşamakta ve hemen aklınıza fazla kilolarınız gelmektedir…

Oysa zayıflığın da bir hastalık olabileceğini ya da zayıf olupta kilo almaya çalışan insanların sayısının en az şişman olupta zayıflamaya çalışanlar kadar olduğunu biliyormusunuz?

Giydikleri üzerlerinden düşecekmiş gibi duran, sağlık sorunları yaşayan, verimlilik oranı düşen kişiler kilo alma çabası içinde olabilmektedir.

Continue reading