En hızlı kilo alma yöntemi

hizli kilo alma 150x150 En hızlı kilo alma yöntemiVücut geliştirmek veya normal bir görünüme kavuşmak için yapılması gereken doğru ve sağlıklı bir biçimde, doğal yollarla yapmak en önemlisi. Bugün çok çabuk kilo alması gerekenler için uygun olacak bir diyet programını sizlerle paylaşacağım.
Hızlı kilo alma diyeti diye bahsettiğim diyet internette dolaşırken denk geldiğim ve Türkiye’de sanırım başka hiçbir sitede yayınlanmamış bir diyet. Hızlı kilo almak veya hızlı kilo vermek birçok diyetisyen tarafından tavsiye edilmese de çok ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bu hızlı kilo alma diyetini deneyebilirsiniz.


Genelde sporcuların ve vücut geliştirme uzmanlarının ağır antremanlarla beraber kullandığı bir diyet olduğu için sizin de sporla beraber bu diyeti uygulamanız iyi bir görünüme de sahip olmanız açısından çok önemlidir.
Hızlı Kilo Alma Diyeti Programı
Birinci Öğün – Saat 07.00
En az bir bardak yağsız süt
Bir kase yağsız ya da az yağlı yoğurt
Bir adet meyve
İkinci Öğün – Saat 09.00
Bir büyük elma
Az miktarda protein içeren bir besin maddesi (yumurta olabilir)
Üçüncü Öğün – Saat 12.00
2 adet ızgara tavuk göğsü
1 porsiyon pirinç pilavı
1 kase yağsız ya da az yağlı yoğurt
Dördüncü Öğün – Saat 15.00
Atıştırma olarak yine az miktarda protein içeren besinler
1 adet muz
Beşinci Öğün – Saat 19.00
2-3 adet yağsız biftek
1 porsiyon pirinç pilavı ve yanında haşlanmış patates
Altıncı Öğün – Saat 22.00
Yatmadan önce bir muz ya da elma
Hızlı bir şekilde kilo almak bazılarımız için çok önemli olsa da en önemlisi sağlıklı bir şekilde kilo alabilmeyi bilmektir bunu unutmayınız. Sağlık her şeyin başı, görüntüden her zaman daha önemlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>