Kilo Aldıran Bitkiler & Ahmet Maranki

kilo aldiran bitkiler 150x150 Kilo Aldıran Bitkiler & Ahmet MarankiKilo almak için çabalayan ve bir türlü kilo almayı beceremeyen kişilere özel hazırladığımız diyet listemizi es geçmemenizi öneriyoruz. Metabolizmanız çok hızlı ve kilo almak için bin bir türlü formül deniyorsanız! İştahsızlık fazla yemek yemede zorlanıyorsanız sizin dermanınız bu formül olabilir.

Prof.Dr. Ahmet Maranki bitkisel yollarla kilo almanız için hazırladığı, formül ile iştaç açmak ve kolayca kilo alabilirsiniz.

Kilo Aldıra Liste 

 

 

  •  1 bardak kaynar suya papatya atılır. 10 dakika dinlendirilir ve günde bir bardak içilir.
  •  Terenin suyu sıkıldıktan sonra elde edilen bu su günde bir bardak içilir.
  •  Kakule isimli bitki toz haline getirilmesi itibariyle günde 0.5 gram hap içermiş gibi içilir.
  •  Dövülmüş kereviz bir bardak kaynar suda kaynatıldıktan sonra 10 dakika demlenmesi beklenir. Günde 3 bardak yemeklerden önce içilir.
  •  Bir çay kaşığı havuç bir bardak kaynamış suyun içine atılarak 10 dakika beklenir. Yemeklerden sonra tok karnına içilir.
  •  10 gram kantona bitkisi bir bardak kaynar suyun içine atıldıktan sonra 10 bekletilir. Öğle ve akşam yemek öncesi bu karışım içilir.
Dr. Ahmet Maranki

2 thoughts on “Kilo Aldıran Bitkiler & Ahmet Maranki

  1. merhaba ıstahım acık cok asırı yıyorum ama alamıyorum evlıym bır cocugum var hamılelıkte sadece 2 kılo aldım tum ılacları denedım nolur yardmcı olun boyum 169 khlom 50 5 10 kılo almak ıstıyorum lutfen yardım edın.

  2. merhaba benim sorunum iştahsızlık kilo alamıyorum kilom 50 1,70 boyundayım dokdorada başvurdum tahlillerde sağlıklı olduğumu söylediler yardımcı olurrmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>